Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Jak oceniacie spacerówki Bebetto?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Wolin
Dzień dobry. Przymierzam się własnie do zakupu wózka spacerowego marki Bebetto. Wózek ten wydaje mi się solidny i praktyczny, a do tego modny. A Wy jakie macie zdanie na temat spacerówek tej marki?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 59
Location: Piotrków Trybunalski
Ja także planuję zakup wózka spacerowego i biore pod uwage zakup spacerówki firmy Bebetto. Też chętnie się dowiem jakie są opinie na temat wózków od tego producenta.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Ja oceniam bardzo dobrze spacerówki Bebetto. Są to wózki łączące w sobie funkcjonalność, innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesny design. Co ważne, spacerówki tej marki są wygodne dla dziecka i rodzica oraz łatwe do utrzymania w czystości. Więcej przydatnych informacji na temat tych wózków można znaleźć pod adresem internetowym http://dzieciecewyprawki.pl/33-bebetto. Jest tam też możliwość łatwego zakupu wybranego modelu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Sieradz
Ja właśnie w tym sklepie internetowym kupiłam jakis czas temu spacerówkę Bebetto i uważam, ze spisuje się ona bardzo dobrze. Mój maluch jest strasznym wierciochem, ale w tym wózku można go solidnie pozapinać, tak że jestem pewna, że nie wypadnie. Poza tym wózek wygodnie się prowadzi i łatwo wprowadza się po schodach, co jest szczególnie ważne, gdy ktoś mieszka w bloku, w którym ma do pokonania schody.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Wolin
Dzięki za opinie. Chyba zdecyduje się na zakup spacerówki Bebetto w tym sklepie internetowym, który polecacie. Ceny wózków tej marki w tym e-sklepie są bardzo atrakcyjne.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 59
Location: Piotrków Trybunalski
Mnie również zainteresowała rekomendowana wyzej oferta. Jest tam spory wybór spacerówek Bebetto i znalazłam wśród nich taki model, który zdaje się spełniać wszystkie moje oczekiwania.

Post Reply

Page: 1